P L E A S a.s. mechanik/čka - elektromechanik/čka seřizovač/ka pletacích strojů

mechanik/čka - elektromechanik/čka seřizovač/ka pletacích strojů

Odeslat

Pracovní náplň
- výuční list nebo maturita v textilním, případně elektrotechnickém oboru - obor mechanik není podmínkou (nevyučené zaučíme), znalost NJ výhodou, praxe výhodou, samostatnost, komunikativnost, snaha učit se novým věcem, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, ochota fyzicky pracovat
- oprava a seřizování pletacích strojů, jejich údržba, přestavování strojů z jednoho druhu úpletu na druhý, opravy elektroinstalace na pletacích strojích
- prac. doba: 05:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-05:30 hod.
- prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- tel. nebo osobní kontakt (osobní vrátnice) mezi 7. a 15. hodinou
Volné místo mechanik/čka - elektromechanik/čka seřizovač/ka pletacích strojů pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanik/čka - elektromechanik/čka seřizovač/ka pletacích strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: P L E A S a.s.
Ulice: Havířská 144
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Heřmánková
E-mail: Dagmar Heřmánková
Telefon: +420 569 463 304,569 463 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: P L E A S a.s.