KONSTRUKTÉR ÚSEKU AUTOELEKTRONIKY

  • Tábor

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR ÚSEKU AUTOELEKTRONIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma BRISK Tábor, a.s. hledá dalšího konstruktéra pro úsek autolelektroniky. Náplní práce je konstrukční návrh strojních součástí a skupin pro obor automotive a návrh plastových dílů, zpracování a komplementace konstrukční výrobní dokumentace a zadávání výroby do nástrojárny.
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ strojírenské nebo elektro
Dále požadujeme: Znalost technického kreslení, zásady a postupy konstruování, Orientace ve vývoji trendů v oblasti nových materiálů, technologií, návrhu elektronických obvodů a snímačů, zkušebních metod, Pasivní znalost AJ (porozumění textu), Práce s 3D návrhovým systémem SolidWorks výhodou, Znalost norem pro automotive výhodou, Řidičské oprávnění skupiny B

Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na vývoji nových technologií, profesní růst, prostor pro samostatnost a kreativitu.
Podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a sleva v podnikové prodejně, podnikové stravování, dovolená navíc. Kontakt mailem: zaslání životopisu a motivačního dopisu. Prac. poměr na dobu určitou následně lze prodloužit na dobu neurčitou.
Volné místo konstruktér úseku autoelektroniky pro lokalitu Tábor.