SETSERVIS - centrum reklamy a tisku s.r.o.

VÝROBA REKLAMNÍ GRAFIKY

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Helvíkovice č.p. 113, 564 01 Žamberk
Nabízíme zajímavou práci
Volné místo výroba reklamní grafiky pro lokalitu Helvíkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VÝROBA REKLAMNÍ GRAFIKY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: SETSERVIS - centrum reklamy a tisku s.r.o.
Ulice: 113
Město: Helvíkovice
PSČ: 564 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Šiffel
E-mail: Zdeněk Šiffel
Telefon: +420 603 141 610

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SETSERVIS - centrum reklamy a tisku s.r.o.