Zemědělské družstvo Vícov

PRODAVAČ / PRODAVAČKA MASA A UZENIN - zkrácený úvazek

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Vítek tel.: 736 631 799. Požadavky: zkušenosti s prodejem (masa výhodou), zdravotní průkaz. Nabízíme: zkrácený úvazek 20hod./týden v rozmezí PD: Út-Pá 7:30-16:00 hod., Sobota: 7:30-11:00 hod. (přesný čas po domluvě). Místo výkonu práce: prodejna Konice
Volné místo prodavač / prodavačka masa a uzenin - zkrácený úvazek pro lokalitu Konice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ / PRODAVAČKA MASA A UZENIN - zkrácený úvazek

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Zemědělské družstvo Vícov
Ulice: Smetanova 107
Město: Konice
PSČ: 798 52

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Vítek
Telefon: +420 736 631 799

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské družstvo Vícov