Vyučující předmětu chemie (nejlépe v kombinaci s biologií)

  • Brno

Pracovní místo ( Vyučující předmětu chemie (nejlépe v kombinaci s biologií) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Žádost o místo včetně profesního životopisu zasílejte na adresu:
Gymnázium Globe, s.r.o., Bzenecká 23, 628 00 Brno nebo e-mailem: gymglobe@gymglobe.cz

Hledáme:
vyučujícího předmětu chemie, nejlépe v kombinaci s biologií (částečný úvazek)
vhodné pro absolventy
vhodné pro studenty čtvrtého a pátého ročníku vysoké školy (výuku by garantoval vedoucí pedagog)
nástup od září 2017
Požadujeme:
VŠ vzdělání s kvalifikací pro výuku na střední škole (nezbytný požadavek)
aprobace pro chemii (nejlépe v kombinaci s biologií)
trestní bezúhonnost
dovednost vést žáky v praktických aplikacích nezbytných pro jejich nástup do praxe
schopnost mezipředmětové integrace poznatků ve výuce
inovativní přístup k výuce
samostatnost, pečlivost, komunikativnost, organizační dovednosti
uživatelská znalost AJ
Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí blízko centra Brna v malém kolektivu

Základní mzda min. 21 750 (začínající pedagog) dále navýšeno dle praxe a v závislosti na možném zapojení pracovníka do projektů.
Volné místo vyučující předmětu chemie (nejlépe v kombinaci s biologií) pro lokalitu Brno.