KONSTRUKTÉR ELEKTRO A MaR

  • Milevsko

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR ELEKTRO A MaR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Technická specifikace VN a NN pohonů pro ventilátory (motor, frekvenční měnič, softstartér a příslušné elektro komponenty)
Tvorba technologických schémat (P&I diagramy)
Tvorba algoritmů řízené aplikace (vývojové, stavové diagramy)
Návrh řídicích a diagnostických systémů ventilátorů
Technická podpora obchodního úseku v rámci nabídkového řízení
Vývoj a zlepšení dosavadních technologií
Požadujeme:
VŠ vzdělání elektrotechnického směru (silnoproud, slaboproud)
Praxe v oboru min. 1 rok, pozice je ale vhodná i pro absolventa VŠ
Znalost tvorby a čtení elektro dokumentace
Zodpovědnost, flexibilitu, preciznost, cílevědomost, schopnost práce v týmu, samostatnost, schopnost pracovat na více projektech současně
Výhodou:
Znalost anglického jazyka, ruský jazyk výhodou
Znalost programování PLC systémů Siemens
Nabízíme:
Zázemí stabilní a renomované společnosti
motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
Týden dovolené navíc
Závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění
Jazykové kurzy
Volné místo konstruktér elektro a mar pro lokalitu Milevsko.