ISTRIA VINO, s.r.o.

Prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt POUZE e-mailem istriavino@centrum.cz

Požadavky: velmi dobrá znalost ruského a anglického jazyka
Místo výkonu práce: Istria Vino s.r.o., Vřídelní 134/51, Karlovy Vary
Volné místo prodavačka pro lokalitu Karlovy Vary.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ISTRIA VINO, s.r.o.
Ulice: Vřídelní 134
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Labinot Gjocaj

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ISTRIA VINO, s.r.o.