Prodavačka

Pracovní místo ( Prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt POUZE e-mailem istriavinoatcentrum.cz

Požadavky: velmi dobrá znalost ruského a anglického jazyka
Místo výkonu práce: Istria Vino s.r.o., Vřídelní 134/51, Karlovy Vary
Volné místo prodavačka pro lokalitu Karlovy Vary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/prodavačka Místo výkonu práce: prodejna pekařství, Rokycany, Jiráskova č.p. 4 Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou Nabízíme: platové ohodnocení od 12.500,- do 13.000,- Kč/hod. při zkráceném úvazku 32,5 hod/týdně. Dvousměnný ...
Ladislav Frídel - pekařství Rokycany, Inzerováno včera

Prodavač/ka sportovních potřeb Místo výkonu práce: Evropská 879/44, 350 02 Cheb. Vhodné také pro absolventy. Vhodné také pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 14.900,- Kč (při plném úvazku, výše mzdy bude ...
EBICA s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Prodavači drogistického zboží a kosmetiky Požadujeme znalost ruského jazyka, prac. doba 10,00-19,00 hod. Způsob hlášení s doporučenkou pouze v pondělí v době 11.00 - 17.00 hod. Volné místo prodavači drogistického zboží a kosmetiky pro lokalitu Karlovy Vary.
ISTRIA VINO, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny