Technici v hotelu

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Technici v hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zajištění výkonu činností, které jsou spjaty se základní a průběžnou denní údržbou hotelu dle plánu:
Zámečnické a instalatérské práce
Malířské práce
Pravidelná kontrola a údržba zařízení dle plánu údržby.
Údržba hotelových pokojů, prostorů restaurace, SPA, technického zázemí, hotelových prostorů, atd.
Pravidelná kontrola a technická údržba.
Služby krátký - dlouhý týden ( 7,00 – 19,00 hod.)

Požadujeme:
- vyučení v oborech elektro, topenáři, instalatéři, zámečníci, truhláři výhodou
- praxe v oboru elektro výhodou, vyhláška 50/1978 Sb.
- Praxi v hotelu na obdobné pozici výhodou
- Řemeslnou zručnost
- Samostatnost, kreativitu
- rozvaha - umět se orientovat v krizových situacích
- znalost NJ - základní
- práce na PC
- ŘP skupina B
- milé, klidné a korektní vystupování a kultivovaný projev
- komunikativnost
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- možnost seberealizace, samostatnou práci
- dotované ubytování nebo příspěvek na dopravu
- zázemí a stabilita moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu
- zaměstnanecký benefitní program (strava zdarma, bonus na konci roku, motivační odměny)
- zaměstnanecký benefitní program Zdraví a Relax
Volné místo technici v hotelu pro lokalitu Mariánské Lázně.