DOZORCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DOZORCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOZORCE
- Přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru na služební místo dozorce v nepřetržitém provozu (směna 12 hodin: 2xdenní a 2x noční poté 4 dny volna).
- Požadujeme: pouze muž (na oddělení výkonu vazby a trestu mužů), středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, bezúhonnost, psychickou odolnost, fyzickou zdatnost, odpovídající zdravotní stav.
- Výběrové řízení obsahuje: vstupní pohovor, psychologické vyšetření, testy fyzické zdatnosti, zdravotní prohlídku a prověření bezúhonnosti uchazeče.
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání u bezpečnostního sboru s možností profesního růstu, 30 dní dovolené, FKSP a další.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 495 758 333 (p. Ing. Erban), nebo e-mailem: perban@vez.hrk.justice.cz
Volné místo dozorce pro lokalitu Hradec Králové.