VEDOUCÍ/MANAŽER/KA TÝMU

Pracovní místo ( VEDOUCÍ/MANAŽER/KA TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ/MANAŽER/KA TÝMU, Hledáme schopné a komunikativní vedoucí/manažery týmu do dynamického a perspektivního týmu v Hradci Králové, Městci Králové, Jíčíně, Hořicích, Novém Bydžově + okolí.
Staň se vedoucím/manažerem týmu a rozvíjej svůj tým. Chcete vést lidi a motivovat je? Baví Vás potkávat nové tváře? Chcete mít provize z vlastních obchodníků?
Chcete, aby Vaše práce dávala smysl? Chcete pomáhat druhým? Chcete zajišťovat finanční budoucnost druhým? Rádi komunikujete a poznáváte nové tváře? Baví vás čísla? Chcete se orientovat v hypotékách, pojištěních a investicích? Pak hledáme právě Vás !
Každý měsíc navíc možnost získat 10.000 Kč a více k provizím navíc, zaměstnanecké výhody: Benefity Allianz, výhodný operativní leasing, levný neomezený tarif a další výhody
Staňte se našim parťákem v Allianz týmu, nabízíme fixní bonusy + dvojitou provizní složku k tomu, příjemný kolektiv, práce s financemi a pojištěním, flexibilní pracovní doba podle Vašeho času, velmi stabilní firma, jistota práce a nadstandardní výdělky, provize z obchodníků pod Vámi, měsíčně 20.000 Kč +
Požadavky: komunikace, maturita, zodpovědnost, vyhledávat nové tváře a příležitosti, vedení a rozvoj podřízených. Zaučení podzim 2017 v Hradci Králové, od 1/2018 pracoviště v okrese Jičín
V případě zájmu volejte tel. 608718058 p. Jarošová nebo email: antonie.jarosova@allianz.cz