Umělecký kovář

Pracovní místo ( Umělecký kovář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přípravné práce v dílně a montáž výrobků v terénu.

Nabízíme:
stravování
Volné místo umělecký kovář pro lokalitu Vraný.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kovář - ohřívač Místo výkonu práce: Zbiroh, Sládkova č.p. 219 Náplň práce: zápustkové kování za tepla Požadujeme: nové zaměstnance zaučíme, vyučení nebo praxe ve strojírenství výhodou požadujeme fyzickou zdatnost, manuální zručnost a ochotu pracovat, od 03/2019 již ...
ZBIROVIA, a.s. Zbiroh, Inzerováno před 3 dny

kovář ohřívač Pracoviště agentury: firma ZBIROVIA, a.s. Náplň práce: zápustkové kování za tepla Požadavky: základní vzdělání, výhodou - praxe ve strojírenství Nábízíme: platové ohodnocení od 22.000,- Kč, úkolovou mzdu Kontakt: pí Kamila Masarovič Charvátová, tel. ...
FairWork CZ s.r.o. Zbiroh, Inzerováno déle jak týden

Kováři Jedná se o 90 denní HPP. Znalost ruštiny výhodou. Volné místo kováři pro lokalitu Kladno.
TBE-Construct s.r.o. Kladno, Inzerováno déle jak týden