NSE Solutions, s.r.o.

Všeobecná účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce je pořizování vnitřních účetních dokladů, účast na měsíčních účetních závěrkách, zpracování přijatých faktur a DPH, evidence a správa majetku, archivace dokladů. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, praxi v oboru alespoň 1 rok, dobrou znalost podvojného účetnictví, znalost aktuální účetní a daňové problematiky, dobrou znalost práce na PC - MS Excel.
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu a.lelyova@nsesolutions.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 778 072 700.
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Tábor.

Požadavky
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Ekonomika - podvojné účetnictví

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecná účetní

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: NSE Solutions, s.r.o.
Město: Tábor

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NSE Solutions, s.r.o.