Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Všeobecná účetní

Pracovní místo ( Všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce je pořizování vnitřních účetních dokladů, účast na měsíčních účetních závěrkách, zpracování přijatých faktur a DPH, evidence a správa majetku, archivace dokladů. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, praxi v oboru alespoň 1 rok, dobrou znalost podvojného účetnictví, znalost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

účetní (pouze pro OZP) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo účetní (pouze pro ozp) pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Jaroslav Starý Havlíčkův Brod, Inzerováno včera

Účetní a administrativa Pozice: účetní a administrativa Kompletní zpracování účetnictví v programu Pohoda. Lze i na zkrácený úvazek. Nástup na dobu určitou od 16.7.2018 do 31.12.2018 Mzda: 22 000,- až 25 000,- Kč Kontakt: Káš Petr, tel.: 602 459 236, e-mail: ...
Petr Káš s.r.o. Chraštice, Inzerováno včera

Účetní + firemní agenda Požadavky: - znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky - praxe v oboru účetnictví min.2 roky Pracovní náplň: Kompletní vedení účetnictví, evidence závazků a pohledávek včetně úhrad, měsíční a roční závěrka, DPH, silniční daň, daň z ...
S.O.S. DIFAK s.r.o. Slapy, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit