Prodavači potravinářského zboží

Pracovní místo ( Prodavači potravinářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
výpis z rejstříku trestů, příjemné vystupování, flexibilitu, potravinářský průkaz. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 8.00h, do 15.00h.
Volné místo prodavači potravinářského zboží pro lokalitu Roudnice nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Kadrycz7@baumax.cz Místo výkonu práce - Obchodní zóna č.p. 261, Otvice Náplň práce - starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, ...
BM ČESKO s.r.o. Otvice, Inzerováno včera

Prodavači smíšeného zboží MVP: Libušská č.p. 319/126, Písnice Kontakt: Ing. Le Minh Cau, tel.: +420 775 599 389, e-mail: minhcau@tamda.eu Provozní doba: 9-20 hod. včetně víkendů a svátků. Nabízíme: hlavní pracovní poměr, jistota dlouhodobé práce, odměňování na základě ...
TAMDA FOODS s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka - pekař/ka Karlova pekárna - Praha Arkády Hledáme prodavačku pro prodejnu Karlovy pekárny Praha Arkády Pankrác. Mzda 14.900,-Kč + odměny Požadavky: - práce s elektronickou pokladnou - praxe v prodeji - výhodou - ochota k fyzické práci - psychická odolnost a časová flexibilita ...
Karlova pekárna s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny