MusiClub Drago s.r.o.

Barmani/číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
z: 14.8.2017 a: 8.11.2017 Dohoda o provedení práce, práce pouze ve dnech pátek a sobota od 19:00 do 04:00 hodin.
Požadujeme: zdvořilé a příjemné vystupování, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci a flexibilita.
Kontakt: životopis s aktuální fotografií zašlete na e-mail: info@mcdrago.eu
Volné místo barmani/číšník/servírka pro lokalitu Nový Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barmani/číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MusiClub Drago s.r.o.
Ulice: Hřbitovní 1097
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Křenek
E-mail: Jiří Křenek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MusiClub Drago s.r.o.