Programátoři FCT/ICT aplikací

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Programátoři FCT/ICT aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROGRAMÁTOŘI FCT/ICT aplikací
Potřebujeme člověka: který umí spolupracovat a komunikovat, systematického a zodpovědného, s VŠ nebo SŠ vzděláním v oboru informatika, výpočetní technika nebo elektrotechnika, znalého principů objektového programování
Bude úžasné, když: budete mít znalost základní znalosti měřicí techniky, budete umět více programovacích jazyků
Co budete dělat? Programovat v C#, oživovat testovací a měřicí zařízení, analyzovat nové požadavky, testovat a optimalizovat, komunikovat s hardwarem, rozvíjet se, sáhnete si na špičkovou techniku
Z programování znáte pouze základy, ale rádi byste se zlepšili? Přijďte se k nám podívat a můžeme se domluvit na dalším postupu.
Volné místo programátoři fct/ict aplikací pro lokalitu Valašské Meziříčí.