Ing. Dagmar Vojtíšková

Klientský poradce/poradkyně pro firemní klienty

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: nábř. Přemyslovců č.p. 867/8, Olomouc.
Hledáme Klientské poradce pro korporátní klienty.
Náplní práce je správa smluv korporátních klientů, péče o klienty, řešení při likvidaci jejich pojištění.

Požadujeme
- SŠ vzdělání s maturitou
- Trestní bezúhonnost
- Komunikativnost
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skupiny B
- Mzda: vícesložková 18.000 fix+odměny

Nabízíme: Zvýhodněný tarif, odborné školení, zvýhodněné pojištění.

Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Volné místo klientský poradce/poradkyně pro firemní klienty pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klientský poradce/poradkyně pro firemní klienty

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Ing. Dagmar Vojtíšková
Ulice: nábř. Přemyslovců 867
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: Kontakt

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Dagmar Vojtíšková