účetní

  • Kroměříž

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: účtování finančních transakcí (párování záloh, plateb, SIPO, vracení přeplatků aj.), vystavování a účtování záloh a dobropisů, archivaci účetních dokladů
- Požadavky: ÚSO vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky, dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), znalost účetního programu QI výhodou, pečlivost, zodpovědnost
- Nabízíme: PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástupní mzdu až 24000,-Kč, po zapracování odpovídající mzdový nárůst, širokou škálu firemních benefitů a výhod dle kolektivní smlouvy (dovolená navíc, sick days, poukázky Flexipass), PD Po-Pá 7,00-15,00

- Zájemci o místo se mohou přihlásit osobně do sídla společnosti Kojetínská 3666/64, Kroměříž, Marie Langová, personalista, tel. 573517458 nebo elektronicky: marie.langova@vak-km.cz
Přihlášky s názvem pozice, o kterou se ucházíte, profesní životopis a kopii dosaženého vzdělání a můžete zasílat do 20.8.2017. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Volné místo účetní pro lokalitu Kroměříž.