DISPEČER/KA

  • Jičín

Pracovní místo ( DISPEČER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DISPEČER/KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: katerina.nemcova1@cscargo.cz, případně volejte v době od 8:00 do 15:00 hod na tel.: 493 506 265, 724 063 998 Kateřina Němcová.
Náplň práce: příjem, evidence a koordinace dopravních zakázek, plánování, organizování, sledování a evidence přeprav, komunikace s řidiči, zákazníky, rychlé řešení problematických situací při přepravách, běžná denní operativa.
Požadujeme: SŠ vzdělání, znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy (dohody AETR,…) - výhoda, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, organizační a komunikační schopnosti, schopnost stanovit si priority a dosahovat cílů, znalost AJ nebo NJ - výhoda.
Vhodné i pro absolventy. Nabízíme motivační odměny, firemní akce, stravenky a další benefity.
Volné místo dispečer/ka pro lokalitu Jičín.