VEDOUCÍ LÉKAŘ/KA OBLASTI

  • Brno

Pracovní místo ( VEDOUCÍ LÉKAŘ/KA OBLASTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká republika, Vězeňská služba ČR, v zastoupení ředitele Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno přijme do pracovního poměru na funkci
s pracovním zařazením ve Vazební věznici a ÚpVZD Brno

Hlavní náplň práce: Lékařská posudková činnost pro účely odvolacích a přezkumných řízení ve zdravotnických střediscích Vězeňské služby ČR ve 4. oblasti (Věznice Brno, Kuřim, Rapotice, Znojmo, Břeclav, Olomouc, Mírov, Opava, Ostrava-Heřmanice, Ostrava /město/, Karviná).

Platová třída:
PT 14 (dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), platové rozpětí podle délky praxe od 41020,- do 54510,- + osobní příplatek

Požadujeme:
V + SZ (vysokoškolské vzdělání /lékařská fakulta/ + specializovanou způsobilost v oboru posudkové lékařství nebo všeobecné praktické lékařství), psychickou způsobilost, morální a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
pracovní smlouvu na plný nebo částečný úvazek
pracovní doba pondělí - pátek - jednosměnný provoz
6 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna ročně
sociální jistoty (rekreace, příspěvky na stravování, sportovní vyžití)

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte oddělení personálnímu Vazební věznice a ÚpVZD Brno na výše uvedenou adresu.

Lze zasílat i prostřednictvím e-mailové adresy: ibidmonova@vez.brn.justice.cz

Bližší informace na telefonn