AGRONOM

Pracovní místo ( AGRONOM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené. PP na dobu neurčitou. Nástup možný IHNED.
Kontakt možný e-mailem; osobně nebo telefonicky pouze v 7 - 16 hodin.
Volné místo agronom pro lokalitu Velký Bor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

zemědělský specialista agronom požadujeme ÚSO vzdělání, nebo VŠ zaměření na agrotechniku, řidičský průkaz sk. B Volné místo zemědělský specialista agronom pro lokalitu Blovice.
VIA AVENA spol. s r.o. Blovice, Inzerováno před 7 dny

agronom U zájemce o práci je praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy Podnikové stravování Požadavky: - ŘP sk. B Kontakt: - Petrášek Jan Ing., tel.: 607 520 247 , - volat pondělí - pátek od 8 hod. - 15 hod. e-mail: zempovos_petrasek@centrum.cz Volné místo ...
ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí Strunkovice nad Blanicí, Inzerováno déle jak týden

agronom - technik RV Náplň práce: jedná se o řízení menší skupiny zaměstnanců cca 10 pracovníků. Plnění úkolů zadaných vedoucím úseku rostl.výroby KONTAKT: telefonicky v pracovní dny 7:00-15:00hod., Ing. Petrášek, tel.: 728 277 239, e-mail: vodlidmovice@seznam Volné ...
Výrobně obchodní družstvo Lidmovice Skočice, Inzerováno déle jak týden