NSE Solutions, s.r.o.

Disponent/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Do logistické společnosti v Českých Budějovicích hledáme zodpovědné pracovníky, kteří budou mít na starost koordinaci nakládek a vykládek zboží. Součástí práce je i komunikace s řidiči kamionů a vysokozdvižných vozíků. Požadujeme základní nebo SOU vzdělání, organizační schopnosti, základní znalost práce na pc, ochotu pracovat na 2 směny a dobrý zdravotní stav.
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na adresu j.lemka@nsesolutions.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 778 094 700.
Volné místo disponent/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 07. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Disponent/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: NSE Solutions, s.r.o.
Město: České Budějovice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Lemka
E-mail: j.lemka@nsesolutions.cz
Telefon: +420 778 094 700

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NSE Solutions, s.r.o.