FORCORP GROUP spol. s r.o. Uklízeč/ka - prac. Šumperk

Uklízeč/ka - prac. Šumperk

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Feritová 1, Šumperk.
Provádění běžného úklidu - zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků.
Směnnost: jednosměnný
PO-PÁ 6:00 - 13:00 hod.
První kontakt POUZE telefonicky 723 612 506, prace@forcorp.cz. Nechodit na pracoviště!
Volné místo uklízeč/ka - prac. šumperk pro lokalitu Šumperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeč/ka - prac. Šumperk

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: FORCORP GROUP spol. s r.o.
Ulice: Feritová 2945
Město: Šumperk
PSČ: 787 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renáta Marková
E-mail: prace@forcorp.cz
Telefon: +420 723 612 506

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FORCORP GROUP spol. s r.o.