AUTOCENTRUM SOVJÁK s.r.o.

AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
C04 a:13/10/2017
Nástup možný ihned, podmínkou pracovitost a schopnost samostatné práce.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem uveden viz. výše.
Volné místo automechanik pro lokalitu Čeladná.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTOCENTRUM SOVJÁK s.r.o.
Ulice: 600
Město: Čeladná
PSČ: 739 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radim Sovják
E-mail: Radim Sovják
Telefon: +420 722 424 242

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOCENTRUM SOVJÁK s.r.o.