PEKAŘ/KA PIZZY - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PEKAŘ/KA PIZZY - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

JOBMATCH
ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK 20 HOD/TÝDEN -
nabízená mzda se váže na zkrácený úvazek - 20hod./týden (je však možno zvýšit pracovní úvazek na 30 hod s alikvótním navýšením mzdy)
PŘÍPADNĚ VÝŠE. - CHRÁNĚNÉ PRACOVIŠTĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
požadujeme:
vzdělání: nerozhoduje, zaškolíme
příjemné vystupování, dobrá komunikace, spolehlivost, vstřícnost, pracovitost, smysl pro čistotu a pořádek, pečení pizzy dle receptury, úklid provozovny
příprava surovin, láska k vaření a pečení
příjmání on-line a telefonických objenávek

nabízíme:
dobré platové ohodnocení, odměny, příplatky za víkendové služby
práce na zkrácený úvazek
práci je vhodná i pro člověka se změněnou pracovní schopností, rádi zaměstnáme OZP i TZP
práci v dobrém kolektivu
4 týdny dovolené , z toho týden - 10 dní o vánocích, volno o svátcích, nedělích a velikonocích, týden celozávodní dovolené v létě
příplatky a odměny z obratu
zaměstnanecká pizza v den výkonu práce s 50% slevou
Volné místo pekař/ka pizzy - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.