NSE Solutions, s.r.o.

Obsluha strojů na balení a etiketování

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav a spolehlivost. Náplní práce obsluha strojů pro balení, plnění a etiketování výrobků. Nabízíme Vám stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, stravenky, dovolenou navíc a další benefity.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu d.trckova@nsesolutions.cz
nebo nás kontaktujte na telefonní číslo 774 207 700.
Volné místo obsluha strojů na balení a etiketování pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha strojů na balení a etiketování

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Pozici nabízí: NSE Solutions, s.r.o.
Město: Tábor

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NSE Solutions, s.r.o.