Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obsluha strojů na balení a etiketování

Pracovní místo ( Obsluha strojů na balení a etiketování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav a spolehlivost. Náplní práce obsluha strojů pro balení, plnění a etiketování výrobků. Nabízíme Vám stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, stravenky, dovolenou navíc a další benefity.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na ...

Další volná místa

seřizovač - úsek výroba přádelny 2626 Jedná se o práci v textilní výrobě, obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků Pracovní poměr na 1/2roku s možností prodloužení POŽADAVKY: vzdělání nejlépe technického směru - v oboru mechanik seřizovač, ...
TONAK a.s. Strakonice, Inzerováno včera

číšník / servírka - vyučení v oboru kuchař nebo číšník výhodou - obsluha hostů, prodej občerstvení + drobné práce v kuchyni - po zapracování zvýšení mzdy Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo číšník / servírka pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Abdenour Imarazene Havlíčkův Brod, Inzerováno včera

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - PRODAVAČ/KA DO OBSLUŽNÉHO ÚSEKU LAHŮDEK - nástupní mzda 13 800 Kč, po zapracování 15 590 Kč - pracovní doba - směnný provoz (4:00 - 22:00 hod.) + stříd. So, Ne - nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, balíček zaměstnaneckých benefitů, možnost pracovního růstu a vzdělávání. Možnost ...
Tesco Stores ČR a.s. Písek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit