Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obsluha strojů na balení a etiketování

Pracovní místo ( Obsluha strojů na balení a etiketování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav a spolehlivost. Náplní práce obsluha strojů pro balení, plnění a etiketování výrobků. Nabízíme Vám stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, stravenky, dovolenou navíc a další benefity.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na ...

Další volná místa

PRACOVNÍK/CE V SOC.SLUŽBÁCH - PRACOVNÍK/ICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE, písmeno a) Požadavky : ukončené zdravotní/sociální vzdělání nebo akreditovaný kvalifikační kurz v oboru pracovník v sociálních službách, Zákon 108/06 Sb., §116, bezúhonnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, praxe nejméně 1 rok na obdobné pozici ! Náplň ...
Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace České Budějovice, Inzerováno včera

obsluha strojů Pracoviště: Bukovany manuální zručnost, spolehlivost,zodpovědnost Volné místo obsluha strojů pro lokalitu Bukovany.
WPC-WOODPLASTIC a.s. Bukovany, Inzerováno včera

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Pracoviště Votice Hledáme šikovné uchazeče na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků. Požadujeme pracovitost a zodpovědnost. Vyučení v potravinářství výhodou, potravinářský průkaz výhodou.Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP, ...
Penkart s.r.o. Votice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit