Customer Service Specialist

  • Brno

Pracovní místo ( Customer Service Specialist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Customer service specialist
Jsme ZAGO s.r.o. a zabýváme se velkoobchodním prodejem hodinek a módních šperků předních světových značek. Mezi značky, které máme ve výhradní distribuci a jejichž jsme autorizovaným servisem, patří např. NAUTICA, VERSUS VERSACE, PIERRE LANNIER a další.
Za dobu svého působení jsme si vytvořili přední pozici na obchodním trhu a to především díky skvělým službám, na kterých si zakládáme. Abychom mohli i nadále růst a poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům, potřebujeme Tebe - zodpovědného, spolehlivého člověka, který bude chtít růst s námi a splňuje následující požadavky:
- SŠ vzdělání,