ABM TECHNOLOGY s.r.o.

LAKÝRNÍK/-CE - dne 13.9.2017 od 9:00 hod proběhne výběrové řízení na ÚP ČR KoP J

Odeslat

Pracovní náplň
LAKÝRNÍK/-CE - pracoviště Soběraz.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: j.prepsl@abmtechnology.cz
Požadujeme praxi v oboru, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, trestní bezúhonnost, plnoletost.
Nabízíme stabilitu, solidnost, dobrou partu, vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky.
Jedná se o lakýrnické práce při výrobě kovových výrobků, přípravné práce před lakováním.
Vhodné i pro cizince.
Volné místo lakýrník/-ce - dne 13.9.2017 od 9:00 hod proběhne výběrové řízení na úp čr kop jičín, zasedací místnost ips, 3. patro pro lokalitu Soběraz.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LAKÝRNÍK/-CE - dne 13.9.2017 od 9:00 hod proběhne výběrové řízení na ÚP ČR KoP J

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ABM TECHNOLOGY s.r.o.
Ulice: 76
Město: Soběraz
PSČ: 507 13

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Prepsl
E-mail: Jan Prepsl

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ABM TECHNOLOGY s.r.o.