HAANTO MEDICAL HUMAN RESOURCES s.r.o.

Asistent/ka jednatele - koordinátor/ka zdravotních profesí

Odeslat

Pracovní náplň
ZamK
Pracoviště: Říční 974, Vratimov
V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku nebo pište na e-mail.

Požadavky:
- Znalost slovem i písmem ukrajinština, ruština, čeština - komunikace se zahraničními lékaři
- Další jazykové znalosti - angličtina
- Znalost PC, Excel, Word
Volné místo asistent/ka jednatele - koordinátor/ka zdravotních profesí pro lokalitu Vratimov.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Ukrajinština Aktivní, Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent/ka jednatele - koordinátor/ka zdravotních profesí

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: HAANTO MEDICAL HUMAN RESOURCES s.r.o.
Ulice: Říční 974
Město: Vratimov
PSČ: 739 32

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Macek
E-mail: Ing. Tomáš Macek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HAANTO MEDICAL HUMAN RESOURCES s.r.o.