Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Stavební tesař

Pracovní místo ( Stavební tesař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Nový svět č.p. 100/52, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučen v oboru,praxe min. 5 let, znalost práce se systémovým bedněním, práce ve výškách, pracovitost, ochota, samostatnost, praxe v oboru nutná, ŘP výhodou.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., nástup možný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ZEDNÍK ZEDNÍK Náplň práce: - Plnění úkolů v oblasti obkládání, zdění, betonářství, apod., orientace v tesařské práci a předchozí praxe výhodou. Požadujeme: - řidičské oprávnění skupiny B., samostatnost, pečlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení a ...
Strojírna Litvínov spol. s r.o. Litvínov, Inzerováno před 2 dny

Tesaři způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 hod. do 17.00 hod. domluvit osobní schůzku. Volné místo tesaři pro lokalitu Litoměřice.
Zdeněk Lukeš Litoměřice, Inzerováno před 3 dny

Tesař Nástup možný IHNED Pracoviště Světec - Teplice. Svoz na pracoviště zajištěn Nabízíme dobré mzdové ohodnocení, stravné, školení, zvýhodněné mobilní volání Požadujeme: SO vzdělání - vyučen v oboru, znalost práce při montáži Peri bednění, vázání ...
Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným Teplice, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit