řidič - opravář

Pracovní místo ( řidič - opravář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe podmínkou
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo řidič - opravář pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Strojník stavebních strojů - práce po celé ČR Obsluha stavebních strojů, strojnický průkaz, řidičský průkaz skupiny C Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolená, ubytování Volné místo strojník stavebních strojů - práce po celé čr pro lokalitu Svitavy.
EVT Stavby s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera

pracovník/nice skladu ND Práce i v sobotu od 8:00 do 12:00. Prodejce ND, skladové hospodářství, požadujeme řidičský průkaz. Plat 15000 + prémie. Kontakt: emailem na renaulttabor.majitel@seznam.cz Volné místo pracovník/nice skladu nd pro lokalitu Tábor.
AUTOSALON Tábor s.r.o. Tábor, Inzerováno včera

prodejce osobních automobilů OBCHODNICKÝ TALENT PRODAT VŠE, AUTOMOBIL A JEŠTĚ S ÚSMĚVEM !!!!! Požadujeme: znalost v oblasti motorových vozidel, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, znalost práce na PC, chuť pracovat s lidmi, časovou flexibilitu, výpis z RT, zkušenosti ...
AUTOMARKET EURO s. r. o. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno včera