referent/referentka právní agendy oddělení dopravně správních agend

  • Brno

Pracovní místo ( referent/referentka právní agendy oddělení dopravně správních agend ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení
Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku na místo referenta/referentky právní agendy oddělení dopravně správních agend odboru dopravy
s místem výkonu práce Cejl 73, Brno
(pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou)

Uchazeči/uchazečky by měli splňovat následující požadavky:

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, v oboru právo
orientace v příslušné legislativě:
˘ správní a přestupkové řízení
˘ právní problematika veřejné správy, samosprávy
˘ právní předpisy vztahující se k silniční dopravě
˘ všeobecný přehled ve vztahu k silniční dopravě
zvláštní odborná způsobilost - při přestupkovém řízení ve věcech bezpečnosti a plynulosti silničního provozu na úseku silničního hospodářství a správních řízeních souvisejících; při správním rozhodování o řidičských oprávněních a řidičských průkazech (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
dobré komunikační schopnosti
schopnost koncepčního myšlení
ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti

Kontaktní pracovník: Mgr. Karel Frölich, vedoucí oddělení dopravně správních agend odboru dopravy, telefon: 541 653 363.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.

Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody.

Přihlášky se strukturovaným prof