Pomocný dělník - tesař, truhlář

Pracovní místo ( Pomocný dělník - tesař, truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Okružní č.p. 283, Hlušovice. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod. Požadavky: čistý trestní rejstřík.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 19:00 hod. nebo mailem.
Volné místo pomocný dělník - tesař, truhlář pro lokalitu Hlušovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Dělníci potravinářské výroby DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY Nástup možný ihned. POŽADUJEME: ochotu pracovat ve třísměnném provozu NÁPLŇ PRÁCE: obsluha balícího stroje, označování zboží, příprava hotových výrobků pro další zpracování NABÍZÍME: odpovídající mzdové ohodnocení. ...
Bonjob s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Dělníci mezioperační kontroly - Hošťálková Pracoviště Hošťálková u Vsetína - Náplň práce: měření rozměrů výkovků, posuzování a odhalování vad, průběžná kontrola výkovku v časových intervalech, provádění záznamů o kontrole, kontrola tvrdosti - Požadujeme: vzdělání v oboru strojírenství (min. ...
KM konsult s.r.o. Hošťálková, Inzerováno včera

Teamleader Místo výkonu práce: UPIA International s.r.o., Lešetínská 705/47, Slezská Ostrava, 719 00 V případě zájmu zasílejte životopis, nejlépe i v anglickém jazyce, na uvedený e-mail. Náplň práce: příjem, evidence plastových automobilových dílů, příprava ...
UPIA International s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera