SOVYM s.r.o.

Pomocný dělník - tesař, truhlář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Okružní č.p. 283, Hlušovice. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod. Požadavky: čistý trestní rejstřík.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 19:00 hod. nebo mailem.
Volné místo pomocný dělník - tesař, truhlář pro lokalitu Hlušovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný dělník - tesař, truhlář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: SOVYM s.r.o.
Ulice: Okružní 283
Město: Hlušovice
PSČ: 783 14

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: David Macháček
E-mail: David Macháček
Telefon: +420 608 969 385

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SOVYM s.r.o.