KUCHAŘ/-KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Konopková Veronika, e-mail: vkonopkovaatgastro-opava.cz. Životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu.
Požadujeme: vyučení v oboru, praxe podmínkou. Pracoviště: Ka-Varna, U Fortny č.p. 49/10, Opava.
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchaři KUCHAŘI Náplň práce: příprava a vaření menu, vydávání menu, úklid pracoviště Nabízíme: odměny dle výkonu, stravu. Možnost prodloužení doby určité. První kontakt: osobně na pracovišti v době od 9 do 17 hodin, p. Slámová Magda ov. email ...
Zdeněk Sláma Vsetín, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři* POMOCNÍ KUCHAŘI* Zaměstnavatel požaduje: praxe min. 1 rok v kuchyni, schopnost být součástí týmu Náplň práce: spolupráce při vaření hotových jídel a minutek a jejich následný výdej Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, slevy na partnerské ...
ARAMARK, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři Nástup možný ihned. Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost, zahraniční praxe vítána. Možnost prodloužení smlouvy. První kontakt: telefonicky v době od 8:00 do 15:00 h., životopis e-mailem na ...
Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera