DOPES, s.r.o.

pekařka/pekař - pracovnice/pracovník výroby pečiva

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplní práce je manuální zpracování pekařských výrobků.
Vyučení nebo praxe v oboru výhodou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, sleva na vlastní produkty.
Kontakt: telefonicky v době 8.00-22.00 hod na č. 606 155 854 - Ing. Daniel Sychra, na e-mail. adrese: sychrad@dopes.cz nebo osobně v době 8.00-16.00 hod na adrese Benešov u Boskovic 185.
Volné místo pekařka/pekař - pracovnice/pracovník výroby pečiva pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pekařka/pekař - pracovnice/pracovník výroby pečiva

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DOPES, s.r.o.
Ulice: 185
Město: Benešov
PSČ: 679 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Daniel Sychra
E-mail: Ing. Daniel Sychra
Telefon: +420 606 155 854

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOPES, s.r.o.