Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.

Expedient

Odeslat

Pracovní náplň
Do Masné výroby v Náměšti nad Oslavou hledáme spolupracovníka pro expedici masa a uzenin. Náplň práce - chystání objednávek, naskladňování uzenin do lednice, rozvoz uzenin do místních škol/restaurací. Požadavek: Čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz skupiny B, Zdravotní průkaz. Nástupní plat 15000,-. Práce od 5.00 v jednosměnném provozu.
Volné místo expedient pro lokalitu Náměšť nad Oslavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Expedient

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Ulice: Masarykovo nám. 966
Město: Náměšť nad Oslavou
PSČ: 675 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MVDr. Jaroslava Pavlíčková
E-mail: MVDr. Jaroslava Pavlíčková
Telefon: +420 775 656 558

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.