BLANÍK ČBS spol. s r.o.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Odeslat

Pracovní náplň
URČENO POUZE PRO VŘ DNE 24.8.2017 - DOSTAVIT SE NA 9:00h - adresa : Bělehradská 214/86, Praha 2, 120 00 / ZAČERNIT 3 DNY.
POŽADUJEME SPOLEHLIVOST, KOMINIKATIVNOST. SLUŠNÉ VYSTUPOVÁNÍ A JEDNÁNÍ S KLIENTY. NÁPLŇ PRÁCE : PRVOTNÍ STYK S KLIENTY, INFORMAČNÍ, EVIDENČNÍ A BĚŽNÁ RECEPČNÍ ČINNOST. MÍSTO VÝKONU : HL. M. PRAHA, STŘEDNÍ ČECHY
Volné místo recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BLANÍK ČBS spol. s r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. PAVEL KREJČÍK
E-mail: blanikcbs@blanikcbs.cz
Telefon: +420 737 614 925

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BLANÍK ČBS spol. s r.o.