Petr Bauer

Noční recepční / auditor

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výknou práce: Iron Gate Hotel & Suites, Michalská 19, 110 00 Praha 1. Kontaktní osoba: paní Šislerová Tereza, tel.: 733 734 257 (Po-Pá 9 15 hod.), e-mail: hr@bauergroup.cz. Check in a check out hostů, telefonická komunikace, administrativa. Pokročilá znalost anglického jazyka, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti.
Volné místo noční recepční / auditor pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Noční recepční / auditor

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Petr Bauer
Ulice: Michalská 436
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tereza Šislerová
E-mail: Tereza Šislerová
Telefon: +420 733 734 257

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Bauer