Sdružení Neratov, z.s.

Číšník/Servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky, e-mailem petovska@neratov.cz nebo osobně na pracovišti.
- SOU
- vhodné i pro OZP
- spolehlivost, příjemné vystupování, zodpovědnost, zdravotní průkaz
- servírování jídel a nápojů, přijímání a umisťování hostů, přijímání objednávek, obsluha u pultu a stolu, vedení pokladny
- perspektivní a stabilní práce v příjemném prostředí
- příspěvek na stravování ve vlastním zařízení
- možnost přizpůsobení pracovního úvazku a pracovní doby k dojíždění
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Bartošovice v Orlických horách.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/Servírka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Sdružení Neratov, z.s.
Ulice: 84
Město: Bartošovice v Orlických horách
PSČ: 517 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marzena Peťovská
E-mail: Marzena Peťovská
Telefon: +420 494 530 058

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sdružení Neratov, z.s.