Asistent pedagoga - noční vychovatel

Pracovní místo ( Asistent pedagoga - noční vychovatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ASISTENT PEDAGOGA - NOČNÍ VYCHOVATEL - vzdělání: odpovídající zák.č.563/2004 Sb.§ 20 odstavec 2 zákona o pedagogických pracovnících, popř. absolvovat kurz pro asistenty pedagoga.
V případě zájmu zasílejte životopisy s motivačním dopisem na uvedenou e-mailovou adresu.
Volné místo asistent pedagoga ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Fakturantka -asistentka prodeje nových vozů FAKTURANTKA - ASISTENTKA PRODEJE NOVÝCH VOZŮ AUTOSALON HYUNDAI, SŠ vzdělání, skladová evidence, fakturace, ŘP skupiny B, strukturované životopisy zasílat na uvedený e-mail Volné místo fakturantka -asistentka prodeje nových vozů pro lokalitu Trutnov.
BOS auto s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 2 dny

ASISTENT/-KA DISPEČERA DOPRAVY ASISTENT/-KA DISPEČERA DOPRAVY - PP zkrácený nebo plný na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: práce v PC systémech - Požadujeme: vyučení s maturitou - Nabízíme: práce ve velmi pěkném prostředí, firemní akce, věrnostní prémie - Pozice ...
LogEx logistics s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 3 dny

Vývojový technik | Asistenční systémy Jste blázen do automobilů a máte zájem se v této oblasti začít realizovat? Chcete se stát součástí kreativního týmu a vidět za sebou hmatatelné výsledky své práce? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme posilu na pozici "Technik ve vývoji". ...
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny