Lidl Česká republika v.o.s. Prodavač-prodavačka

Prodavač-prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Nábor nových zaměstnanců probíhá pouze přes webové stránky:

Volné místo prodavač-prodavačka pro lokalitu Prachatice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 02. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač-prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Lidl Česká republika v.o.s.
Ulice: Krumlovská č.e. 30
Město: Prachatice
PSČ: 383 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Ruža
Telefon: +420 724 132 042

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lidl Česká republika v.o.s.