BRISTOL a.s.

Zdravotní sestra s registrací

Odeslat

Pracovní náplň
ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ

Kontakt: pí Mgr. Gabriela Aumann, e-mail personalni@bristolgroup.cz

Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a zajímavé zaměstnanecké benefity. Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail.

Požadavky:
- SŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra
- praxe v oboru, nutná akreditace
- znalost RJ; AJ + NJ výhodou
- samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
- korektní, vstřícné chování a vystupování

Pracovní doba: dvousměnný provoz

Místo výkonu práce: BRISTOL a.s., Karlovy Vary
Volné místo zdravotní sestra s registrací pro lokalitu Karlovy Vary.

Požadavky
Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zdravotní sestra s registrací

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: BRISTOL a.s.
Ulice: Sadová 2026
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Aumannn
E-mail: Mgr. Gabriela Aumannn
Telefon: +420 353 348 560,731 429 019

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BRISTOL a.s.