Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra s registrací

Pracovní místo ( Zdravotní sestra s registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ - možné i na ranní směnu

Kontakt: p. Orsák Vlado, tel.: 353348416, e-mail: personalniatbristolgroup.cz

Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a zajímavé zaměstnanecké benefity. Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail.

Požadavky:
- SŠ vzdělání v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Všeobecná zdravotní sestra do zubní ordinace V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: mudr.prokopova@seznam.cz Místo výkonu práce - Heydukova 463, Chomutov Volné místo všeobecná zdravotní sestra do zubní ordinace pro lokalitu Chomutov.
MUDr. Ilona Prokopová Chomutov, Inzerováno před 4 dny

Všeobecná/ý zdravotní sestra/bratr Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (6:00-18:00 h a 18:00-6:00 h). Požadujeme: vzdělání v příslušném oboru, základy NJ, ...
Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. Františkovy Lázně, Inzerováno před 5 dny

zdravotní sestra Výkon práce Lubenec, Karlovarská 146 stomatologická ordinace prémie Zájemci hlaste na email: jana.kouklova@seznam.cz nebo tel. 775 369 874, osobně na uvedené adrese Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Lubenec.
MUDr.Jana Kouklová Lubenec, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit