Technici střediska

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Technici střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Krapice 37, Františkovy Lázně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba Po-Pá 6:00-14:30hod. Náplň práce: vedení podnikové evidence v PC, vedení ekonomické a personální agendy střediska, vedení příruční pokladny střediska, prodej rostlin, vystavování dokladů k prodanému zboží. Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, příjemné vystupování, časová flexibilita, čistý trestný rejstřík, znalost práce na PC (WORD, EXCEL, ACCESS), řidičský průkaz sk. B. Vzdělání: střední škola s maturitou lesnického, zahradnického, zemědělského nebo ekonomického směru. Praxe výhodou. Nabízíme: služební telefon a ošatné. Kontakt pro zájemce: osobně na adrese pracoviště anebo telefonicky.
Volné místo technici střediska pro lokalitu Františkovy Lázně.