sociální pracovník/ce v sociálních službách - další odborný pracovník/ce v soc.

  • Kroměříž

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce v sociálních službách - další odborný pracovník/ce v soc. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rodinné centrum Kroměříž, z.s.
sociální pracovnice/pracovnice v sociálních službách/další odborný pracovník v soc. službách
- Náplň práce: sociální služby - sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, poskytování poradenství, dodržování standardů kvality sociálních služeb, vedení spisové evidence
- Předpoklady: spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, profesionální vystupování, empatie, sociální cítění, znalost práce na PC
- Požadavky: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (§110, §116), způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, absolvování psychologického vyšetření
- Pracovní podmínky: pracovní smlouva od 1. 10. 2017, Mzdové podmínky: nástupní plat 16 500,-/měsíc/úvazek 1,0, po zkušební době možnost zvýšení mzdy a možnost přiznání osobního ohodnocení, celkem rozmezí 17 000 - 25 000 Kč/měsíčně/úvazek 1,0
- Strukturované životopisy zasílejte vedoucí sociální služby, paní Mgr. Elišce Petruchové, na emailovou adresu: administrativa@rckm.cz.
Volné místo sociální pracovník/ce v sociálních službách - další odborný pracovník/ce v soc. službách pro lokalitu Kroměříž.