Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POJIŠŤOVACÍ AGENTI (vhodné i pro OZP)

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ AGENTI (vhodné i pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:19/11/2018 (VHODNÉ I PRO OZP)
Hledám pracovníka pro nově otevřenou pobočku Generali Pojišťovny, a.s. ve Frýdku - Místku.
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost
Náplň práce:
- péče o stávající klienty, nové klienty a následný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Pomocník/ce v obchodě Pracoviště: Kateřinská č.p. 59/2, Olomouc. Znalost vientnamštiny pro komunikaci s vedoucím výhodou. Dobrý zdravotní stav. Kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocník/ce v obchodě pro lokalitu Olomouc.
NTV STYLE s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Dělník cihlářské výroby (převážně ruční) Nabízíme: - možnost ubytování Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu na e-mail: cihelnapolom@mybox.cz - telefonicky na čísle 581 621 203 - pan Tomáš Antl Místo výkonu práce: Cihelna Polom, spol. s r.o., Polom č.p. 97, 753 64 Bělotín Volné ...
Cihelna Polom, spol. s r.o. Polom, Inzerováno včera

Montážní pracovník Požadavky: základní svářečský kurz; znalost čtení výkresové dokumentace; manuální zručnost Nabízíme: stravenky; 5 týdnů dovolené; možnost ubytování Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Jiří Pitner: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ...
DSP Přerov, spol. s r.o. Přerov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit