Mgr. Petr Brzeska

POJIŠŤOVACÍ AGENTI (vhodné i pro OZP)

Odeslat

Pracovní náplň
A11 (vhodné i pro OZP) a:1/12/2017
Hledám pracovníka pro nově otevřenou pobočku Generali Pojišťovny, a.s. ve Frýdku - Místku.
Požaujeme trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost. Náplň práce: péče o stávající klienty, nové klienty a následný servis. Služba na přepážce oblastní kanceláře. Vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa. Vzdělávání.
Výhody: podpora nováčka až 170 000 Kč za rok ve vedlejších odměnách první dva roky. Bohatý systém benefitů. Vzdělávání zdarma.Možnost výhodného operativního leasingu na fleetové vozy pro zaměstnance Generali Pojišťovna a.s.
Zájemci zasílejte svůj strukturovaný životopis na výše uvedený email.
Volné místo pojišťovací agenti (vhodné i pro ozp) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POJIŠŤOVACÍ AGENTI (vhodné i pro OZP)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Mgr. Petr Brzeska
Ulice: Zámecké nám. 49
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Brzeska
E-mail: Mgr. Petr Brzeska

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mgr. Petr Brzeska