DOLCE VITA SOFA s.r.o.

Čalouník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
čalounění kožených sedacích souprav

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky (Po - Pá od 8,00 do 12,00 hod.) na čísle 731 613 950 - pan Jan Budík

Místo výkonu práce: DOLCE VITA SOFA s.r.o., Pod Skalkou 489/2a, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4
Volné místo čalouník/ce pro lokalitu Přerov.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Čalouník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DOLCE VITA SOFA s.r.o.
Ulice: Pod Skalkou 489
Město: Přerov
PSČ: 751 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Budík
Telefon: +420 731 613 950

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOLCE VITA SOFA s.r.o.