Logistik/expedient/administrativní pracovník/ce

  • Bzenec

Pracovní místo ( Logistik/expedient/administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Potoční 1460, 696 81 Bzenec-Kolonie.
Náplň práce : zajišťování doprav pro expedice výrobků a dodávek materiálu v ČR i v zahraničí, vedení agendy doprav, evidence dodacích listů, další administrativní práce.
Požadavky: angličtina na komunikativní úrovni, němčina výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita, praxe výhodou.
HPP, plat odpovídající významu pozice, benefity, zázemí stabilní české společnosti, prostor pro seberealizaci, možnost odborného rozvoje.
Volné místo logistik/expedient/administrativní pracovník/ce pro lokalitu Bzenec.