FORCORP GROUP spol. s r.o. Úklid - prac. Skalní Mlýn

Úklid - prac. Skalní Mlýn

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Dům přírody Moravského krasu o.p.s. Nástup možný ihned.
Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu.
Směnnost: ranní, odpolední, víkendy - dle dohody.
Pracovní úvazek: zkrácený
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP)
Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost.
Volné místo úklid - prac. skalní mlýn pro lokalitu Blansko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Úklid - prac. Skalní Mlýn

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: FORCORP GROUP spol. s r.o.
Ulice: 96
Město: Blansko
PSČ: 678 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Rakusová
E-mail: Jana Rakusová
Telefon: +420 723 612 506

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FORCORP GROUP spol. s r.o.