Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ContiTrade Services s.r.o., provozovatel sítě pneuservisů a autoservisů BestDrive v ČR, společnost patřící do koncernu Continental AG, největšího evropského výrobce pneumatik, hledá pracovníka pro obsazení pozice: AUTOMECHANIK.

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK jedná se o autorizovaný servis japonských vozů Požadavky: vyučen v oboru a praxe Nástupní plat 21000 Kč Volné místo automechanik pro lokalitu České Budějovice.
PAUKNER spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

automechanik, autokarosář, autoelektrikář ŘP - A Volné místo automechanik, autokarosář, autoelektrikář pro lokalitu Turovec.
Jan Sejk Turovec, Inzerováno včera

automechanik - opravář opravy nákladních a osobních aut, opravy pracovních strojů, pož.: vyučení a praxi v oboru, samostatnost, nástup možný ihned, plný pracovní úvazek Volné místo automechanik - opravář pro lokalitu Skalice.
František Kouba Skalice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit