Servisní technik tiskáren a multifunkčních zařízení

  • Písek

Pracovní místo ( Servisní technik tiskáren a multifunkčních zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Z důvodu rozšiřování servisního týmu hledáme servisního technika pro tiskárny a kopírovací zařízení. Vaším hlavním úkolem bude servis a instalace tiskových zařízení, vyřizování reklamací, lehká administrativa spojená s vyřizováním záručních i pozáručních oprav. Školení zajištěno.
Pracovní místo je vhodné i pro OZP.

Co Vám nabízíme?
- Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení + finanční bonusy
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost profesního a platového růstu
- Možnost okamžitého nástupu
Co od Vás požadujeme?
- Osvědčení dle Vyhlášky 50/1978 Sb.
- Manuální zručnost
- Vztah k technice
- Zodpovědnost a pečlivost
- Dobrou znalost PC – HW a znalost OS Windows
- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
- Základní znalost AJ pro porozumění tech. textům
- Aktivní přístup k zákazníkovi
Náplň práce
- Provádění záručních i pozáručních oprav, testování
- Instalace tiskových zařízení
- Evidence skladu náhradních dílů
- Administrativní práce (vyřizování objednávek, komunikace se zákazníkem)
Pracovní doba: 1 směna 8:00-16:30 hod.

Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, zašlete nám na emailovou adresu volnamista@vseprotisk.cz Váš strukturovaný životopis.
Volné místo servisní technik tiskáren a multifunkčních zařízení pro lokalitu Písek.