Manažer/ka stravovacího úseku

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Manažer/ka stravovacího úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba v režimu krátký x dlouhý týden v rozmezí 7:00-20:00hod. Požadujeme: předchozí praxe na obdobné pozici min. 1 rok, znalost hotelového a stravovacího provozu, přehled o skladovém hospodářství, orientaci na hosta, dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, znalost německého jazyka podmínkou, další světový jazyk výhodou, preferujeme počítačové znalosti Word, Excel, Outlook. Nabízíme: pozici manažera/ky v hotelovém provozu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů hrazených zaměstnavatelem, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, možnost parkování u Hotelu Monty a další bonusy. K základní mzdě jsou vypláceny měsíční motivační odměny. V případě potřeby můžeme zajistit ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese Hotelu Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně.
Volné místo manažer/ka stravovacího úseku pro lokalitu Mariánské Lázně.